Pro Booking

Zostać Bookerem


#1 2010-10-10 18:04:47

Kazek

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 19
Punktów :   

Monday Night Revolution 11/10/2010

http://img232.imageshack.us/img232/1295/czw.png
Pierwszą gale w historii CEW otworzyły fajerwerki i filmik promujący najlepszą federacje na świecie. Głos zabrali komentatorzy :

Matt Striker : Witam państwa na pierwszej gali pod patronatem CEW ,dziś komentować dla państwa będą ...
Tony Atlas : Tony Atlas ,Witam.
Matt Striker :...i Matt Striker.
Tony Atlas : Matt wyglądasz na zestresowanego ,co mała trema?
Matt Striker : Trochę mam tremę ,ale jakoś sobie poradzę ,ale widzę że ty jesteś na zupełnym luzie.
Tony Atlas : Lata wprawy ,ale dobra dość tych pogaduszek ,czas na goni i teraz już odbędzie się pierwsza walka. Six Pack Challenge o pas TV.
Matt Striker : To zapraszamy...

http://img510.imageshack.us/img510/4158/80031107.png

Na początek żaden z zawodników nie chciał zaatakować ,ale po chwili Dolph zaatakował Chris'a Hero ,a wtedy cała reszta też się rzuciła na Chris'a. Dolph pchnął w narożnik Hero ,a potem DH Smith wykonał na nim Corner Clothseline i ten się przewrócił po tych ciosach. Wang Yang wszedł na narożnik i wykonał Moonsault'a ,ale gdy wstawał to Teddy Hart powalił go DropKick'iem. Po tej akcji na ring zrobiły się podział Teddy Hart i Ziggler obijali Yang'a ,a Hart Dynasty Chris'a Hero. W pewnym momencie Dolph Ziggler i Teddy Hart wykonali podwójny Suplex i Teddy Hart się cieszył ,a następnie chciał przybić piątkę z Ziggler'em ,ale ten wykonał Drop Kick'a i następnie ZigZag i przypięcie 1..2..3!! Teddy Hart pierwszy odpada.
W drugim narożniku Harci walczyli bardzo zespołowo z Hero ,ale ten pokazał spryt gdy Tyson wszedł na narożnik i wykonał Crossbody ,ale Hero się odsunął ,zaś z drugiej strony DH próbował wykonać Clothseline ,ale Hero szybko uciekł za ring ,a DH trafił wstającego Kidd. DH próbował podnieść Kidd'a ,zobaczył to Dolph i wykonał ponownie Zig Zag'a i przuypiął 1..2..3!! DH odpada!
Na ringu pozostali Dolph , Wang , Kidd i Hero ,ale ten ostatni gdzieś zniknął. Kidd chcąc pomścić swego TT partnera rzucił się na Ziggler'a ,okładał go punch'ami i LowKick'ami. Po chwili takiego obijania ,Wang Yang też się włączył do tej walki i wykonał Drop Kick w plecy ,a Ziggler wypadł z ringu. Yang z Kidd'em się rozpędzili i wyskoczyli prosto na Ziggler'a. Chris Hero pokazał się wyszedł spod ringu ,a następnie zaatakował Kidd'a Punch'ami i jeszcze dołożył Cravate Suplex na barierkę. Hero wrzuci Kidd'a na ring i zaczekał chwilę ,aż ten wstanie ,a następnie wykonał Hero Welcome i przypiął 1..2..3!! Tyson Kidd odpada!
Za ringiem trwała walka Yang'a z Ziggler'em ,Wang miał przewagę i wykonał Enzoguri i obaj wrócili na ring ,a tam czekał już Chris Hero ,który wykonał na Yangu z zaskoczenia Hero Welcome ,a następnie podniósł Ziggler'a ,widać dla niego zostawił coś specjalnego Death is Welcome i Hero przypina Dolpha i Yang'a równocześnie i 1..2..3!
Chris Hero nowym TV Championem!!!!


Tony Atlas : Ale emocje ,aż mi chyba ciśnienie skoczyło.
Matt Striker : Spokojnie Tony ,nie chcę mieć ciebie na sumieniu ,ale walka na prawdę przednia.

Kamera pokazuje BS ,gdzie Kidd i DH Smith rozmawiają.

Tyson Kidd : Kurdę ,głupio się stało że przeze mnie odpadłeś.
DH Smith : Dobra nic się nie stało ,ale temu Hero to nie odpuszczę ,będę go gnębił zawsze i wszędzie.
Tyson Kidd : To ja też.
Za ich plecami przechodzi Teddy Hart
Teddy Hart : Hej chłopaki ,słyszałem że chcecie coś zrobić Chris'owi Hero ,to prawda?
DH Smith : Tak ,a co chcesz pomoc?
Teddy Hart : Jasne ,a może mogę dołączyć do Hart Dynasty?
Tyson Kidd : Dobra ,ale po jednym warunkiem ,że w przyszłym tygodniu pokonasz Chris'a Hero w walce ,co ty na to?
Teddy Hart : Spoko.


Matt Striker : Pytanie do ciebie Tony przed następną walką ,która z czterech pięknych div wygra pas ?
Tony Atlas : Natalya ,jestem pewien nie dość że jest piękna to jeszcze bardzo silna.
Matt Striker : ... ,a ja stawiam na Maryse. Teraz przenieśmy się na ring to sprawdzić.

http://img140.imageshack.us/img140/2333/40880851.png

Walka pięknych pań ,rozpoczęła się żę Ashley , Maria i Natalya rzuciły się na Maryse ,bo to jak zawsze lekceważyła wszystkie. Natalya wykonał Clothseline ,a Ashley Spear'a i tak padła na matę Maryse ,ale Maria stanęła sobie z boku i patrzyła na wszystko. Natalya podniosła za włosy Maryse i pchnęła w narożnik ,a Ashley podeszła w narożnik i zaczęła obijać Maryse Punch'ami. Po chwili Maria zeszła z ringu i podeszła do komentatorów i sobie usiadła z nimi. Maryse wykonała nie porozumienie między Natalya ,a Ashley i wykonała podwójny Clothseline. Maryse poczekała ,aż Natalya wstanie i wykonała na niej BackStubber'a. Przypięła 1..2. ,ale Ashley wstała i przerwała liczenie. Ashley i Maryse zaczęły się szarpać za włosy i potem w zwarcie przeszły ,ale w nim silniejsza okazała się Maryse ,która kopnęła w brzuch Ashley. Natalya wstała i wykonała clothseline na Maryse i zapięła SharpShooter'a ,ale Ashley widząc to przerwała i wykonała na Natalya Speara ,a ta aż wypadał za ring. Ashley przypięła Maryse 1..2. ,ale Maria szybko wstała z fotela komentatorskiego i wyciągał za ring Ashley za ring i pchnęła ją w barierki ,a sama wskoczyła na ring i przypięła Maryse 1..2..3!!
Maria zostaje CEW Divas Championką!!

Tony Atlas : Ale dziwna ta walka ,ale jakie mieliśmy towarzystwo.
Matt Striker : Tony ty nie jesteś za stary na takie dziewczyny. Musimy się przenieść na ring bo tam Adam Polok ,ma nam coś do powiedzenia.

Na ringu pojawia się Adam Polok z Larry'm Zbyszko.Adam bierze mikrofon:
Witam was CEW Universe ,ci co kiedyś oglądali CZW to wiedzą kim jestem ,ale ci którzy nie to wam powiem.
Jestem Polakiem ,z czego jestem dumny ,dlatego mam tego orzełka na koszulce. Kontynuuje polską tradycje wrestlingu ,jakby nie było kilku zawodników z polskim korzeniami było znanych np. Andre The Giant ,albo Killer Kowalski. Obaj niestety nie żyją ,ale byli bardzo znani w świecie. Mój manager też był wrestlerem i też ma wielki szacunek do polski , o czym świadczy że dał sobie przydomek od polskiego strongmana.Na dziś to tyle ,ale pamiętajcie żeby nie lekceważyć polaków , bo my jesteśmy waleczni i idziemy do celu po trupach i zemną nie będzie inaczej.
Adam schodzi z ringu.

Tony Atlas : Ten chłopak mi się podoba.
Matt Striker : Z tego co wiem on gustuje w kobietach ,więc nie masz u niego szans.
Tony Atlas : Ale nie w takim sensie. Ale ma potencjał i jest przywiązany do ojczyzny.
Matt Striker : Dobra skończymy już tą pogaduchę! Czas na następną walkę!

http://img829.imageshack.us/img829/6341/94596464.png

Walkę zaczęli bez szacunku do siebie ,a Edge to nawet opluł Matt i od tego zaczęło się poważna bitwa. Matt wkurzony z furią zadawał potężne Punch'e ,a Edge po chwili nie wytrzymał nawałnicy ciosów od Matt'a i się przewrócił. Matt wykonał kilka Leg Drop'ów. Matt po chwili wszedł na narożnik i chciał wykonać Moonsault ,ale Edge szybko wstał i uderzył kilka razy Hardy'ego w twarz i wszedł na narożnik ,a następnie wykonał  Belly to Belly Suplex z narożnika. Edge już sygnalizował Spear'a ,ale gdy się rozpędził to Matt się odsunął ,a Edge wpadł głową w metalowy narożnik. Obaj leżeli. Sędzia musiał zacząć liczyć 1..2..3..4..5..6..7 Matt wstał i wciągnął na ring Edge'a. Matt odbił się od lin i łokieć na twarz Edge'a i następnie przypiął 1..2. ,ale Edge odkopuje. Matt zdenerwowany wstaje i podnosi Edge i zaczyna go boksować ,ale Edge też odpowiada ,a ta wymiana trwa dosyć długo ,ale Edge dłużej wytrzymuje i Matt pada na matę. Edge czeka ,aż wstanie Matt i wykonuje na nim Big Boot'a i przypina 1..2.. ,ale Matt chwyta się lin i sędzia jest zmuszony do przerwania liczenia. Edge wychodzi na narożnik i wykonuje Diving Crossbody i automatycznym pin'em 1..2. ,ale Matt odkopuje. Edge jest strasznie nerwowy staje i idzie w narożnik ,chyba przygotowuje Spear'a ,tak Spear i przypina 1..2..3!

Edge będzie walczył o pas Canadian Champion'a!

Tony Atlas : Czyli znów oportunista wygrał ,jakoś mnie to nie cieszy.
Matt Striker : Masz racje Edge ma swój styl bycia ,który nie wielu pasuje ,ale cóż ma duże umiejętności wrestlingowe i to się liczy.

Na BS Lillian Garcia namówiła na wywiad Y2J'a.

Lillian Garcia : Witam cię Y2J
Y2J : Witam również
Lillian Garcia : Dziś walczysz z Christian'em. Czego oczekujesz po tej walce?
Y2J : Wiadomo ,że wygram i wiem że potem zdobędę pas i tak będę najlepszy w CEW ,choć i tak jestem.
Lillian Garcia : Skąd u ciebie tak pewność ?
Y2J : Po prostu jestem najlepszy i najbardziej doświadczonym w tej federacji.
Lillian Garcia : Dobra ,ja nie mam więcej pytań. Dzięki za wywiad i życzę szczęścia w walce.
Y2J : Mi szczęście nie jest potrzebne. Wywiad to była dla mnie przyjemność ,bo mogłem powiedzieć jaki jestem wielki.

http://img232.imageshack.us/img232/276/93609072.png

Rozpoczęli od zwarcia które wygrał Christian i wykonał Irish Whip i Clothseline. Y2J leży na macie ,ale gdy Christian chciał wykonać Leg Drop to Jericho się odsunął i sam zaczął atakować. Y2J podniósł Christian'a z maty i wepchnął go w narożnik. Y2J dalej atakował i Chop jeden ,drugi , potem Y2J się odsunął ,a następnie wykonał Corner Clothseline. Y2J poczuł się chyba za pewnie i wszedł na narożnik ,ale nie wykonał żadnej akcji tylko pokazywał na siebie palcem ,jakby chciał powiedzieć że to on jest największą gwiazdą federacji. Christian wstał i wskoczył na narożnik ,a potem wykonał DDT z narożnika ,ale sam też ucierpiał źle upadając na nogę i chyba skręcił kostkę. Obaj leży dość chwilę na macie ,aż sędzia nie odliczył do 8. Y2J wstał i zobaczył ,że Christian kulej i zaczął go okopywać po kostce ,aż ten się przewrócił ,a następnie nie spodziewanie Y2J zapiął Walls of Jericho ,ale Christian pokazał że jest twardy i doczołgał się do lin. Y2J zaczekał ,aż Christian wstanie i chciał wykonać Codebreaker'a ,ale Capitan Charisma się uchylił ,a Jericho wpadł w narożnik. Christian podszedł do Jericho i zaczęli wymianę na ciosy ,aż Jericho ponownie kopnął Christiana w kostkę ,a ten się odwrócił plecami do Christian'a. Y2J zaczekał ,aż Christian się odwróci i wtedy wykonał Codebraker'a ,a następnie zapiął Walls of Jericho ,Christian chwilę wytrzymał ,ale jednak musiał się poddać po chwili!

Chris Jericho będzie walczył z Edge'm o pas Canadian Championa.

Tony Atlas : Ale walka ,ale Jericho pokazał że jest chytry.
Matt Striker : Ale tylko tacy mogą coś osiągnąć ,ale jestem ciekaw czy kontuzja Christiana będzie poważna.
Tony Atlas :Zobaczymy ,ale czas nas goni dzisiejsza gala według mnie świetna.
Matt Striker :Też mam takie zdanie.
Tony Atlas : Dobra czas kończyć ,dziś komentowali dla państwa ... Tony Atlas. Dobranoc!
Matt Striker : ...i Matt Striker. Żegnamy państwa za tydzień musicie nas oglądać.

CEW schodzi z anten.




PS.Sorry że wcześniej ,ale jutro nie dam rady i liczę na dobre oceny !


Nazwa Federacji - Canadian Enterteinment Wrestling
Twarz Federacji - Chris Jericho
Ilość Zawodników w Federacji - 24
Ilość Aktywnych Pasów w Federacji - 4
Canadian Championship(Najważniejszy pas)
CEW TV Championship(Drugi ,co do ważności)
CEW Tag-Team Championship(Pasy dla TT)
CEW Divas Championship(Pas dla pań)


Nagrody:
Idealna gala -0
Niesamowity Streak zawodnika (Musi być powyżej 35 wygranych) - 0
Najważniejsza nagroda booker`a miesiąca! - 0
Najważniejsza nagroda booker`a roku! - 0
Kasa : 15.000.000 $

Offline

 

#2 2010-10-10 19:04:32

The Rock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: Monday Night Revolution 11/10/2010

1. Walki: Ciekawie opisane. bardzo podobała mi się walka Six Pack Challenge.

2. Backstage: Dobry wywiad. Fany spisek Hart Dynasty i świetne promo Polaka.

3. Show: Poza tym Six Pack Challenge nie było żadnych ciekawych stypulacji (oczywiście nie licząc pojedynku Div) ale jeśli w tygodniówkach stypulacje nie mają aż takiego to się nie czepiam.

4. Ogólnie: 8/10


Nazwa Federacji - Time On Wrestling
Twarz Federacji - The Rock
Ilość Zawodników w Federacji - 24
Ilość Aktywnych Pasów w Federacji - 4

TOW Championship
Najważniejszy pas federacji.

TOW Extreme Campionship
Pas "Hardcore".
Chavo Guerrero

TOW Tag Team Championship
Pas mistrzów Tag Team.

TOW United States Championship
Pas United States.
Rob Van Dam

Nagrody:
Idealna gala -0
Niesamowity Streak zawodnika (Musi być powyżej 35 wygranych) - 0
Najważniejsza nagroda booker`a miesiąca! - 0
Najważniejsza nagroda booker`a roku! - 0
Kasa : 15.000.000 $

Offline

 

#3 2010-10-10 20:57:54

ekology

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 14
Punktów :   

Re: Monday Night Revolution 11/10/2010

1 Walki:
- Jako wielki fan HD jestem trochę rozczarowany, ale jako krytyk zadowolony. Walka div, była średnia, ale widać twoje starania. Pierwsza walka eliminacyjna była ciekawa, ale mało zaskoczył mnie wynik. Ja bym dodał jeszcze parę akcji, ale to twoja federacja i ty decydujesz jak ma się potoczyć. Ostatnia walka była zaskakująca, mimo iż Christian miał kłopot z kostką. Lepiej bym tej walki nie napisał
2 Backstage:
- Gdybyś szukał pracy jako booker, polecaj się jako spec od backstage'y. One o wiele poprawiły bardzo dobrą gale. Jestem ciekawy, czy Hart Dynasty powiększy się o Teddy'iego Hart'a. Jakby nie patrzeć członek rodziny. Wywiad z Y2J można by wstawić w jakąś tygodniówkę WWE. Wywiad jak z realnym Y2J'em
3 Show:
- Gala bardzo dobra, aczkolwiek mało hardcore'owa. Może na galach PPV będzie dużo hardcore'u
8.2/10


Nazwa Federacji - WHWF - Wordl Hardcore Wrestling Federation
Twarz Federacji - Dusty Rhoes
Ilość Zawodników w Federacji 22
Ilość Aktywnych Pasów w Federacji 4
WFWE Master Champion - nikt
WFWE half Master Champion - nikt
WFWE Tag Team Hardcore Champion's - nikt
WFWE Hardcore Toumatch Champion - nikt
Nagrody:
Idealna gala -0
Niesamowity Streak zawodnika (Musi być powyżej 35 wygranych) - 0
Najważniejsza nagroda booker`a miesiąca! - 0
Najważniejsza nagroda booker`a roku! - 0
Kasa : 20.000.000 $

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kensai.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.playmt2.pun.pl www.secentrum.pun.pl www.siatkarskagrupa.pun.pl